#
 

Zapraszamy Państwa do wypoczynku w naszym hoteliku oferując pokoje i apartamenty w stylowym klimacie.
Zapraszamyyy…

W sprawie rezerwacji apartamentów i pokoi  prosimy o kontakt bezpośredni

Rezerwacje Hotelu

Emilia Woźna

kierownik hotelu

+48 665362561

 Rezerwacja poprzez Booking.com


 

Hotelik

Karczma Zagłoba położona jest w Centrum miasta Świdnica w pobliżu drogi nr 35 przy drodze 379, wjazdowej do centrum miasta i zaledwie 300m od największego świdnickiego zabytku – Kościoła Pokoju oraz około 700m od Rynku i Katedry Świdnickiej.

Hotelik oferuje pokoje i apartamenty w klimatycznym obiekcie z przełomu XVII/XVIII wiecznego budynku karczmy, dawniej przydrożnego zajazdu o nazwie Zielony Rak (Gruner Krebs).

Wszystkie pokoje odznaczają się stylowym wystrojem wykonanym w jasnej kolorystyce z naturalnych materiałów. Posiadają meble z litego drewna, podłogi i elementy wykończeniowe drewniane oraz naturalne tynki, a także uwidocznione są fragmenty budowli z epoki. Wszystko to sprawia, iż nasze pokoje są w pełni ekologiczne.

W każdym pokoju i apartamencie znajduje się łazienka z prysznicem i pełnym wyposażeniem w ręczniki, zestawy kosmetyczne oraz suszarkę do włosów. W apartamentach oraz pokojach deluxe ponadto szlafroki i kapcie.

Pokoje i apartamenty posiadają telewizory oraz dostęp do bezprzewodowego i bezpłatnego internetu. Parking dostępny na miejscu. Gościom serwowane są obfite śniadania w formie bufetu  a także dań śniadaniowych na gorąco przyrządzanych indywidualnie.

W trakcie pobytu, goście mogą korzystać z dań kuchni polskiej i staropolskiej serwowanej w stylowych pomieszczeniach Karczmy Zagłoba.
Pokoje i apartamenty deluxe posiadają aneksy kuchenne z pełnym wyposażeniem. Doskonała lokalizacja i klimat obiektu zachęcają do wypoczynku.

Dysponujemy:

Łącznie posiadamy 12 pokoi i apartamentów które mogą pomieścić 36 gości.

Pokoje

Pokój jednoosobowy:
max 1 osoba, cena ze śniadaniem 130 zł (jeden pokój).
Wyposażenie: meble z drewna litego woskowanego, telewizor LCD, WiFi, w pełni wyposażona łazienka z suszarką do włosów, łóżko pojedyncze lub podwójne, podłogi drewniane, okna dźwiękoszczelne. Wielkość pokoi 17-20m2.
Pokój dwuosobowy:
max 2 osoby, cena ze śniadaniem 200 zł (dwa pokoje)
konfiguracja – jedna osoba, cena ze śniadaniem 130 zł.
Wyposażenie: meble z drewna litego woskowanego, telewizor LCD, WiFi, w pełni wyposażona łazienka z suszarką do włosów, łóżko pojedyncze lub podwójne, podłogi drewniane, okna dźwiękoszczelne. Wielkość pokoi 17-20m2.
Pokój dwuosobowy DELUXE:
max 2 osoby, cena ze śniadaniem 267 zł (jeden pokój)
konfiguracja – jedna osoba, cena ze śniadaniem 160 zł
Wyposażenie: meble tapicerowane z naturalnych tkanin lnianych w jasnych kolorach. Podłogi z paneli rustykalnych, telewior LCD 42 cale, WiFi, w pełni wyposażona łazienka z suszarką do włosów, okna dźwiękoszczelne. Wielkość pokoi 24m2

Apartamenty

Apartament dwupokojowy:
max 4 osoby, cena ze śniadaniem 465 zł (cztery apartamenty),
konfiguracja – trzy osoby, cena ze śniadaniem 353 zł
konfiguracja – dwie osoby, cena ze śniadaniem 2250 zł
konfiguracja – jedna osoba, cena ze śniadaniem 140 zł Wyposażenie: meble z drewna litego woskowanego, telewizor LCD, WiFi, w pełni wyposażona łazienka z suszarką do włosów, dwa pokoje niezależne połączone drzwiami, w każdym pokoju łóżko podwójne lub dwa pojedyncze, podłogi drewniane, okna dźwiękoszczelne. Wielkość apartamentów 30-42m2.
Apartament dwupokojowy typu LOFT :
max 4 osoby, cena ze śniadaniem 580 zł (jeden apartament),
konfiguracja – trzy osoby, cena ze śniadaniem  447 zł
konfiguracja – dwie osoby, cena ze śniadaniem 324 zł
konfiguracja – jedna osoba, cena ze śniadaniem 190 złWyposażenie: meble tapicerowane z naturalnych tkanin lnianych w jasnych kolorach, podłogi drewniane jasne, telewizor LCD 42 cale, WiFi, w pełni wyposażona łazienka z suszarką do włosów oraz dużą kabiną prysznicową, podwójne umywalki, zestaw kosmetyków, szlafrok oraz kapcie. Dwa niezależne pokoje połączone drzwiami, podwójne duże łóżko oraz sofa, w drugim pokoju dwa pojedyncze łóżka, aneks kuchenny z wyposażeniem, lodówka, zmywarka, płyta indukcujna. Wielkość apartamentu 74m2.
Apartament dwupokojowy DELUXE:
max 4 osoby, cena ze śniadaniem 500 zł (jeden apartament)
konfiguracja – trzy osoby, cena ze śniadaniem 380
konfiguracja – dwie osoby, cena ze śniadaniem 278 zł
konfiguracja – jedna osoba, cena ze śniadaniem 165 zł Wyposażenie: meble tapicerowane z naturalnych tkanin lnianych w jasnych kolorach, podłogi z paneli rustykalnych, telewizor LCD 42 cale, WiFi, duża łazienka z dwoma uwmywalkami, suszarką do włosów oraz dużą kabiną prysznicową, zestaw kosmetyków, szlafrok oraz kapcie. Aneks kuchenny z wyposażeniem, lodówka, zlewozmywak, płyta indukcyjna. Wielkość apartamentu 57m2.
Pokój 1 , 2 lub 3 osobowy Ze wspólną SALĄ KOMINKOWĄ:
max 4 osoby, cena ze śniadaniem 500 zł (jeden apartament)
konfriguracja – trzy osoby, cena ze  śniadaniem 380 zł
konfiguracja – dwie osoby, cena ze śniadaniem 270 zł
konfiguracja – jedna osoba, cena ze śniadaniem 155 złWyposażenie: meble drewniane z drewna litego woskowanego, telewizor LCD, WiFi. W każdym pokoju łazienka z pełnym wyposażeniem, z zestawem kosmetyków i suszarką do włosów. Pokoje znajdują się na pierwszym i drugim piętrze apartamentu. Posiadają podwójne łóżka. Na parterze znajduje się stylowa część wypoczynkowa z otwartym kominkiem i toaletą a także z aneksem kuchennym. Wielkość apartamentu 100m2.

-->